שירי אביבי - אדריכלות ועיצוב פנים
צור קשר מהתקשורת מידע מקצועי - אדריכלות ועיצוב פנים שאלות ותשובות נפוצות זום אין פרוייקטים נבחרים אודות - שירי אביבי
 
   
   
 
ראשי >> פרויקטים >> המרחב הביתי
הבא הקודם
פרויקטים - המרחב הביתי - בית משפחת פלטין-קילון
סוג הפרויקט בית משפחת פלטין-קילון
גודל 80 מ"ר
מיקום ההרחבה של קיבוץ משמרות
תאור לפרויקט הזה נקראתי בשביל "להכניס קצת צבע לבית". הזוג בשנות השלושים המאוחרות של חייהם,שזהו ביתם הראשון, רכש מגרש בהרחבה של קיבוץ משמרות. המגרשים הגיעו עם תוכניות קבועות מראש והיתה אפשרות מינמלית לבצע שינויים בתכנון, אם בכלל. התכנון היה מאד "סולידי" (מה שנקרא "סטנדרט קבלן") ולא אפיין כלל את האופי של הזוג השמח, הלא שגרתי ואפילו נועז שקרא לעצמו "העמותה להחזרת הצבע לחיים". מהכרות קודמת הם ידעו שאני לא חוששת לעבוד עם צבע ושביתי האישי מאד צבעוני אף הוא.
כך החל רומן מרתק עם הרבה ניסוי וטעייה כאשר מניפות הצבע של החברות השונות היו כלי העבודה העיקרי שלנו. ליוויתי את הלקוחות בבחירת הגוונים לכל הבית, החל מצביעה מיוחדת של המשקוף בטורקיז והכנף בירוק חי בדלת הפלדלת הסטנדרט שנתן הקבלן (באותו הטורקיז נצבעו גם משקופי החלון והדלת בממד) וכלה במטבח ה"צהוב חמניה" אשר קירותיו חופו באריחים מצויירים בגוון ירוק שהשתלבו נפלא עם המטבח הנועז.
רוב קירות בבית נצבעו בגוון " EGGSHELL" שהיווה רקע נפלא לכל הבחירות הלא שגרתיות שהתקבלו וחיבר מקטעי קירות בגוון אדום,ירוק, לבנדר ועוד. בעלת הבית חובבת וינטג' שוטטה בשווקים, חנויות יד שניה, וגלריות, ליקטה חפצים שונים אשר תרמו לאוירה המיוחדת בבית. רהיטים ישנים שופצו ונצבעו בשלל גוונים ובשילובים מעניינים, כמו כן נבחרו בדים עליזים שמהם נתפרו כריות, וילונות וגם חפצי נוי אשר הוסיפו צבע וטקסטורה.
אריחים מצויירים בח.הרחצה: ליאת שרון – סטודיו קרמיקאזה
סטיילינג: מיכל פלטין – מדייקת בתים
צילום: הדר הרנס
 
     
  © כל הזכויות שמורות ל“שירי אביבי - עיצוב ואדריכלות פנים"
בניית אתרים ByTheWeb.co.il
כתיבת תכנים אביטל מאור
עיצוב לוגו מיכל אלנקוה