שירי אביבי - אדריכלות ועיצוב פנים
צור קשר מהתקשורת מידע מקצועי - אדריכלות ועיצוב פנים שאלות ותשובות נפוצות זום אין פרוייקטים נבחרים אודות - שירי אביבי
 
   
   
 
ראשי >> מידע מקצועי >> נגרות אישית
נגרות אישית

אחד ההבדלים המשמעותיים בין תכנון עיצוב הפנים מקצועי לבית דירה/בית/משרד המעוצבים באופן אקלקטי לאורך שנים על ידי הדיירים, הוא היכולת ליצור שפה עיצובית קוהרנטית והדוקה. אחד האמצעים העומדים לרשותי, כמעצבת וכאדריכלית, במהלך תכנון חלל הפנים, הוא יצירת פרטי נגרות המותאמים באופן מושלם לחלל. לכן, כאשר אני מתכננת את פנים החלל, אני ממליצה על שילוב של נגרות בהתאמה אישית. אמצעי זה מבטיח התאמה מלאה של הפריטים השונים למבנה החלל.

נגרות מותאמת אישית יכולה לכלול את כל האזורים בהם נדרשת נגרות: מטבח, חדרי שינה, להורים ולילדים, יחידות מדפים בסלון, ספריה, דרגשים, ארונות בחדרי הרחצה, חדרי ארונות ועוד. ואלה רק דוגמאות לאפשרויות הרבות הטמונות בעבודת נגרות פרטנית, אשר יוצרת שפה עיצובית אחידה בחלל והתאמה מלאה של הפריטים במיקום שנקבע מראש.

העבודה עם נגר פרטי מאפשרת לבחור את החומרים , את סוג הפרזול, את סוג החיפוי ואת המבנה המדויק של הרהיט וכך לעצב בצורה פרטנית כל אלמנט נגרות בפני עצמו, בהתאמה מושלמת לפונקציה של הרהיט ולהשתלבותו ברצף חזותי.

כחלק מתכנית העבודה אני מכינה תכנית נגרות מפורטת שביצועה מבטיח תוצר סופי הרמוני.

חשוב לציין שבתחום הנגרות קיים מבחר רחב של אפשרויות של גמר, אפשרויות השונות מבחינת עלותן ומבחינת האסתטיקה שלהן. אפשרויות אלה נעות בין שימוש בעץ מלא לסוגיו השונים, עבור בפורניר (חיפוי דק מעץ על גבי פלטת נגרים), דרך ציפוי בפורמייקה וכלה בצביעה. לכל אחת מהאפשרויות האלה יתרונות וחסרונות, לעיתים הקשורים למיקום הרהיט, והבחירה בכל אחת מהן תעשה בשיתוף עם הלקוח, בהתאם לתקציב ולעיצוב.

מניסיוני, הבחירה בנגרות אישית היא האמצעי הטוב ביותר להגיע לתוצאות האופטימאליות בעיצוב חלל הפנים. כמובן, שניתן לשלב אלמנטים כגון, ארונות חדרי שינה, ארונות אמבטיה, מדפים וכד', שנרכשים מוכנים, אך בסופו של דבר, על מנת להגיע לתוצאה מושלמת, אני ממליצה להשתמש בשירותי נגרות פרטית ככל שהתקציב מאפשר.

 
     
  © כל הזכויות שמורות ל“שירי אביבי - עיצוב ואדריכלות פנים"
בניית אתרים ByTheWeb.co.il
כתיבת תכנים אביטל מאור
עיצוב לוגו מיכל אלנקוה